2010 ACHIEVEMENTS:

PRYSUITDELING: KRIEKET 2010

1.    Krieket Prysuitdeling u/9 A en B
o.9B / u.9B
Beste  kolwer / Best progress batsman:    (Sertifikaat)
Nathan Gauld
Beste  bowler / Best progress Bowler:    (Sertifikaat)
Liam Coetzee
Beste veldwerker / Best progress fielding:    (Sertifikaat)
Josh Lazarus
(Trofee / Trophy) + (Sertifikaat / Certificate)
Beste o.9B speler:    Andro Smit
Best u.9B Player:   
2.
o.9A / u.9A
Liga wenners / League winners
Liam Coetzee
Dian Clark
Michael Coetzee
Wessel du Preez
Stefan Alberts
Jano Bouwer
Johan Els
Kian Meadon
Merrick Brett
Hakeem Rapea
Kyle Moller
Delano de Leeuw
Beste kolwer / Best batsman:                (Sertifikaat)
Merrick Brett
(589 runs during season at an average of 99 runs per innings)
Beste   bowler / Best Bowler:                (Sertifikaat)
Dian Clark
(48 beurte, 153 lopies afgestaan, 19 paaltjies teen 3,3 lopies per beurt)
Beste veldwerker / best fielding:            (Sertifikaat)
Jano Bouwer / Johan Els
(Trofee / Trophy) + (Sertifikaat / Certificate)
Beste o.9A speler:    Merrick Brett     (589 runs + 19 wickets at 3,7 runs per over)               
0 / 9 - Batsmen      (Kolfies vir trofee)                             
Merrick Brett
U / 9                                      
136* vs. L/s Lynwood C    Merrick Brett
U / 9                                      
102* vs. L/s Monumentpark    Merrick Brett
U / 9                                      
81 vs. L/s Swartkop
Merrick Brett
U / 9                                      
80* vs. L/s Corwall Hill College    Merrick Brett
U / 9                                      
87 vs. L/s Lynwood B    Hakeem Rapea
U / 9
73* vs. L/s Lynwood C
Jano Bouwer
0 / 9
54* vs. L/s Monumentpark    Jano Bouwer
0 / 9
97* vs. Cornwall Hill College   
0 / 9 - Bowlers     (Balle vir trofee)
Merrick Brett
U / 9                                      
5 / 14 in 5 overs
vs. L/s Monumentpark    Dian Clark
0 / 9
5 / 12 in 5 beurte
vs. L/s Bakenkop
3.
0/10B
Beste vordering kolwer / Best progress batsman:     (Sertifikaat)
Joshua  Williams
Beste vordering  bouler / Best progress  Bowler:      (Sertifikaat)
Janco Rademeyer
Beste vordering veldwerker / Best progress fielding: (Sertifikaat)
Cameron Blake
(Trofee / Trophy) + (Sertifikaat / Certificate)
Beste 0/10 B speler:             
Best u/10 B  Player:        Tanaka Matsa
4.
0/10 A
Liga wenners / League winners
Lehan van der Walt
Renaldo alberts
Jacobus Bierman
Janco Rademeyer
Eben Odendaal
Conna Niemand
Matthew Veltman
Sean Vinnicombe
Caskin White
Reid Peattie
Giancarlo Cordani
Zander Reynders
Tanaka Matsa
Beste  kolwer / Best  batsman:                                  (Sertifikaat)
Conna Niemand
Beste   bouler / Best  Bowler:                                     (Sertifikaat)
Keegan Ferreira / Sean Vinnicombe
Beste  veldwerker / Best  fielding:                              (Sertifikaat)
Eben Odendaal
(Trofee / Trophy) + (Sertifikaat / Certificate)
Beste 0/10 A  speler:      Caskin White       

0 / 10 - Batsmen    (Kolfies vir trofee)                             
Caskin White
U / 10
52 vs. L/s Monumentpark
    Caskin White
U / 10
59 vs. L/s Elarduspark
    Conna Niemand
U / 10
83 vs. L/s Doringkloof
Conna Niemand
U / 10
59 vs. L/s Monumentpark    Keegan Ferreira
U / 10
80 vs. L/s Monumentpark    Sean Vinnicombe
U / 10
59 vs. L/s Mayville
0 / 10 - Bowlers    (Balle vir trofee)
Sean Vinnicombe
U / 10                                    
5 / 14 in 5 overs
vs. L/s Elarduspark
                               
5.
o.11 B / u.11 B   
Beste  kolwer / Best  batsman:            (Sertifikaat)
Rowan Gauld
Beste   bouler / Best  Bowler:                (Sertifikaat)
Ivan Richards
Beste  veldwerker / Best  fielding:            (Sertifikaat)
Curtis Alben
(Trofee / Trophy) + (Sertifikaat / Certificate)
Beste o.11 B  speler:        Rowan Gauld   
6.
o.11 A / u.11 A
Beste  kolwer / Best  batsman:            (Sertifikaat)
Dehan Reynders  (Gem: 33,8)
Beste   bouler / Best  Bowler:                (Sertifikaat)
Braam Grobler (27 paaltjies in 63 beurte gem: 3,83)
Beste  Vordering / Best  fielding            (Sertifikaat)
Wernich Henning     (176 Lopie / Gem 25.1)
Nel Potgieter 20 beurte / 89 Lopies / 15 Paaltjies/ Gem 4,4

(Trofee / Trophy) + (Sertifikaat / Certificate)
Beste o.11A  speler:        Braam Grobler    (27 paaltjies in 63 beurte gem: 3,83)
                            (Kolf gem: 25,53)
Best u.11 A Player

0 / 11 Batsmen             (Kolfies vir trofee)                                   
Dehan Reynders
0 / 11
54 vs. L/s Bakenkop    Dehan Reynders
0 / 11
60* vs. L/s Tuine    Dehan Reynders
0 / 11
68* vs. L/s Swartkop
Brendan Swart
0 / 11
56* vs. L/s Constantiapark    Wernich Henning
0 / 11
68 vs. L/s Swartkop    Braam Grobler
0 / 11
54 vs. L/s Doringkloof

0 / 11 - Bowlers         (Balle vir trofee)
Braam Grobler
0 / 11
5 paaltjies
vs. Northerns Girls 0 / 16    Nel Potgieter
0 / 11
5 paaltjies
vs. L/s Swartkop
Nel Potgieter
0 / 11
Driekuns
vs. L/s Swartkop    Dehan Reynders
0 / 11
5 paaltjies
vs. L/s Mondeor
Brendan Swart
0 / 11
5 paaltjies
vs. L/s Mooifontein    Lourens Erasmus
0 / 11
Driekuns
vs. L/s Mondeor

7.
o.12 B / u.12 B
Beste  kolwer / Best  batsman:            (Sertifikaat)
Joshua Travern
Beste   bouler / Best  Bowler:                (Sertifikaat)
Matthew Schoeman

Beste  veldwerker / Best  fielding:            (Sertifikaat)
Werner Meyer
(Trofee / Trophy) + (Sertifikaat / Certificate)
Beste o.12 B  speler:        Rico Ferreira     (Kolfie 50+ Lopies)
Best u.12 B player:

8.
o.12 A / u.12 A
Beste  kolwer / Best  batsman:            (Sertifikaat)
Christopher Lingard
Beste   bouler / Best  Bowler:                (Sertifikaat)
Reynard Grobler
Beste  veldwerker / Best  fielding            (Sertifikaat)
Tristan Little
(Trofee / Trophy) + (Sertifikaat / Certificate)
Beste o.12 A  speler:            Dylan Gouverneur
Best u.12 A Player:        

9.
o.13 B / u.13 B
Beste  kolwer / Best  batsman:                                   (Sertifikaat)
Jason Bayford
Beste   bouler / Best  Bowler:                                     (Sertifikaat)
Werner Lingenfelder
Beste Veldwerker/ Best Fielder.            (Sertifikaat)
Jan Ehlers
(Trofee / Trophy) + (Sertifikaat / Certificate)
Beste o.13 B  speler:               Vincent Jordaan
Best u.13 B Player:            

10.
o.13 A / u.13 A
Beste  kolwer / Best  batsman:                                   (Sertifikaat)
Jayson Van Der Walt
Beste   bouler / Best  Bowler:                                     (Sertifikaat)
Lombard Grobler
Beste  veldwerker / Best  fielding                               (Sertifikaat)
Bruce McArthy
(Trofee / Trophy) + (Sertifikaat / Certificate)
Beste o.13 A  speler:               Zander Hill
Best u.13 A Player:            

o.13 Batsmen             (Kolfies vir trofee)                                   
Zander Hill
0 / 13
127 vs. L/s Elarduspark    Zander Hill
0 / 13
62 vs. L/s Louis Leipoldt    Zander Hill
0 / 13
53 vs. Corwall Hill College
Jayson van der Walt
U / 13
118 vs. L/s Louis Leipoldt    Jayson van der Walt
U / 13
60 vs. Northern's Girls
U / 19    Jayson van der Walt
U / 13
74 vs. L/s Mayville
Bruce Mcarthy
U / 13
57* vs. L/s Dal Mondeor
    Jayson van der Walt
U / 13
53 vs. L/s Genl. Alberts    Lombard Grobler
0 / 13
50* vs. L/s Dal Mondeor
Jason Bayford u.13
54 vs Cornwall Hill College       

0 / 13 - Bowlers        (Balle vir trofee)
Carlo Swart
0 / 13
6 / 18 in 5 beurte
vs. L/s Bakenkop    Lombard Grobler
0 / 13
Driekuns
vs. L/s Monumentpark    Werner Lingenfelder o.13 B

5 Paaltjies vs L/s Wonderboom

Day / Night
o.11 Speler van die jaar    (Sertifikaat + trofee)
Brendan Swart
10 paaltjies in 28 beurte / Gem: 4,3
Teken gemiddeld 30 lopies per wedstryd aan30

o.13 Speler van die jaar.    (Sertifikaat + trofee)
Jayson van der Walt
Tel: 083 469 3381
No Boundaries Youth Cricket